Alžirac u 20 minuta zabio dvije golčine. Pogledajte što je pogodio

POGLEDAJTE snimku.

Главная страница » Alžirac u 20 minuta zabio dvije golčine. Pogledajte što je pogodio

U PRVOJ utakmici 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Nice je na svom terenu pobijedila Ajaccio 3:0 (1:0). Domaće je u prednost doveo brazilski branič Dante u trećoj minuti, da bi pobjedu u nastavku s dva gola potvrdio Billal Brahimi. Alžirski krilni igrač prvi je zabio u 69., a drugi u 90. minuti.

Oba pogotka bila su fantastična. Prvi put se među strijelce upisao tako što je iz prve pogodio s ruba kaznenog prostora nakon asistencije Sofianea Diopa, dok je na kraju utakmice bio još precizniji. Potpuno sam primio je loptu uz desnu aut-liniju, krenuo prema sredini pa naciljao i krasno pogodio suprotni kut za konačni rezultat.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL BRAHIMIJA, A OVDJE ZA DRUGI GOL

Brahimi je 22-godišnjak koji je u siječnju prošle godine došao u Nicu iz Angersa. Ranije u karijeri nastupao je za portugalski Leixoes, Middlesbrough, Reims i Le Mans. Nice je ovom pobjedom stigla na sedmo mjesto s 37 bodova, dok je Ajaccio ostao 18. s 18 bodova. Na vrhu je Paris SG s 54 boda. Osam manje imaju drugi Marseille i treći Lens.