ATLETICO – REAL 1:2 Savršeni Real i Modrić riješili i gradskog rivala

GOSTUJUĆOM pobjedom (2:1) u gradskom i derbiju šestog kola La Lige kod jednog od dva najveća rivala, Real je nastavio s perfektnim učinkom ove sezone.

Главная страница » ATLETICO – REAL 1:2 Savršeni Real i Modrić riješili i gradskog rivala

Rodrygo je spektakularno zakucao prvi Realov gol

Prvi gol za Real kod Atletica postigao je u 18. minuti Rodrygo nakon sjajne momčadske akcije u kojoj je zadnje proigravanje odlično poslao Tchouaméni, a Rodrygo spektakularno zakucao u mrežu. U 36. minuti Real je već imao velika i kako se pokazalo kapitalna dva gola prednosti.

Još jednom je Real odigrao odličnu timsku akciju. U ovoj je kao začetnik i onaj koji je odigrao ključni pas glavnu ulogu imao kapetan Luka Modrić. Modrić je na centru primio loptu i odigrao dupli pas s Viniciusom, a njegovo drugo proigravanje bilo je velemajstorsko.

Kapetan Modrić jednim potezom izbacio četiri igrača Atletica. Par sekundi kasnije Real je imao 2:0

Brazilca je iz prve poslužio u prostor savršeno poslanom loptom kojom je srušio obje obrambene crte suparnika. Točnije, Modrić je jednim dodavanjem iz igre izbacio četiri suparnička igrača u čijem je okruženju bio.

Hitri Vinicius nije propustio dar kojim ga je Modrić lansirao praktički samog pred Atleticovog golmana Oblaka te je uskoro izbio pred gol. Pucao je i pogodio u stativu, ali se lopta odbila do Fedea Valverdea, koji je zabio za 2:0.

Bizarni Hermoso. Za samo 19 minuta u igri zabio gol ramenom i dobio dva žuta

Taj rezultat je bio sve do 83. minute, kada je Griezmann centrirao iz kornera, a Hermoso golom iz blizine i to ramenom Atleticu dao nadu, da bi mu je osam minuta kasnije i uzeo. Za to vrijeme je naime Hermoso dobio dva žuta kartona, pa je Atletico sudačku nadoknadu igrao s igračem manje.

Hermoso je inače imao jako sadržajnih 19 minuta jer je u igru ušao tek u 72. minuti i do isključenja stigao sve ovo odraditi. Kod pobjednika je Modrić igrao do 82. minute, kada ga je zamijenio Camavinga. Realov hrvatski velikan pamtit će ovaj meč ne samo po sjajnoj partiji, nego i po tome što je kao kapetan vodio klub kod jednog od dva najveća rivala.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr