Budimir s klupe gledao poraz Osasune. Villarreal preokretom pobijedio Valenciju

HRVATSKI napadač bio je na klupi.

Главная страница » Budimir s klupe gledao poraz Osasune. Villarreal preokretom pobijedio Valenciju

U SUSRETU 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je pobijedio Osasunu s 2:0, a za goste nije nastupio hrvatski reprezentativac Ante Budimir. Sociedad je poveo u 22. minuti golom Braisa Mendeza, a pobjedu domaćina potvrdio je Alexander Sorloth u 64. minuti. Za Osasunu nije nastupio hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

Tri boda je osvojio i Villarreal pobjedom 2:1 protiv Valencije okrenuvši rezultat. Šišmiši su poveli u 21. minuti golom Edisona Cavanija, a u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Samuel Chukwueze. Pobjedu Žutoj podmornici donio je Juan Marcos Foyth u 88. minuti.

Barcelona je godinu zaključila na prvom mjestu s 38 bodova koliko ima i Real Madrid na drugoj poziciji. Real Sociedad je skočio na treće mjesto s 29 bodova, dok je Atletico Madrid četvrti s 27 bodova.