U posljednjem susretu 17. kola francuske Ligue 1 nogometaši Rennesa svladali su, pred svojim navijačima, Nicu s 2-1. Deseta je to, jubilarna ligaška pobjeda ove sezone za Rennes koji se popeo na četvrto mjesto ljestvice, Također, Rennes je na svom stadionu pobijedio Nicu nakon dugih sedam godina. Ve…

Главная страница » Deseta jubilarna prvenstvena pobjeda Rennesa: izborena u posljednjim minuta, plaćena teškom ozljedom Terriera, Majeru ‘mrvice‘

U posljednjem susretu 17. kola francuske Ligue 1 nogometaši Rennesa svladali su, pred svojim navijačima, Nicu s 2-1.

Deseta je to, jubilarna ligaška pobjeda ove sezone za Rennes koji se popeo na četvrto mjesto ljestvice, Također, Rennes je na svom stadionu pobijedio Nicu nakon dugih sedam godina.

Već u petoj minuti Rennes je poveo golom Terriera, ali je u 21. na 1-1 izjednačio Barkley sjajnim udarcem s 20 metara. Malo prije toga Barkley je s 30 metara pogodio gredu.

Činilo se da će utakmica završiti remijem, ali u 89. minuti je Rennes izveo lijepu akciju koja je završila pogotkom. Lucidno je asistirao Tait, a jednako lijepo je loptu u mrežu plasirao Bourigeaud za konačnih 2-1.

Na utakmici se teže ozlijedio Terrier, strijelac prvog pogotka Rennesa, dok je hrvatski reprezentativac Lovro Majer za domaćina igrao do 72. minute.