Juventusu veliku krizu okončali Srbi

JUVENTUS je domaćom pobjedom nad Bolognom 3:0 u osmom kolu Serie A prekinuo niz koji je trajao još od kraja kolovoza.

Главная страница » Juventusu veliku krizu okončali Srbi

JUVENTUS je domaćom pobjedom nad Bolognom 3:0 u osmom kolu Serie A prekinuo niz koji je trajao još od kraja kolovoza. Tada je pobijedio Speziju te nakon toga spojio pet utakmica bez pobjede. U prvenstvu je remizirao s Fiorentinom i Salernitanom te izgubio od Monze, dok je u Ligi prvaka izgubio od PSG-a i Benfice.

Zato je morao pobijediti Bolognu, a to je napravio zahvaljujući srpskim igračima. U 24. minuti je Filip Kostić postigao prvi gol za domaćine na asistenciju Dušana Vlahovića. Mladi (22) napadač kojeg je Juventus u siječnju platio 81 milijun eura je u 59. minuti zabio za 2:0. Vlahović je tako prekinuo svoj loši niz jer četiri utakmice nije postigao gol.

Arkadiusz Milik je u 62. minuti postavio konačan rezultat. Poljski napadač tako je nastavio s dobrom formom. Otkako je došao na posudbu iz Marseillea, postigao je četiri gola u sedam utakmica.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr