Kapetan PSG-a nakon poraza protiv Tudorovog Marseilla: Ovo boli

VELIKI trijumf našeg trenera u Francuskoj.

Главная страница » Kapetan PSG-a nakon poraza protiv Tudorovog Marseilla: Ovo boli

MARSEILLE hrvatskog trenera Igora Tudora napravio je veliko iznenađenje u osmini finala Kupa Francuske izbacivši na svom Velodromeu moćni PSG s 2:1. Golove za Marseille zabili su Sanchez (11 metara) u 31. i Malinovski u 57. minuti. Za goste je pogodio glavom nakon kornera Ramos u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.  Parižani su došli bez ozlijeđenog Mbappea, ali u sastavu su bili Messi i Neymar.

Nakon utakmice poraz je komentirao kapetan PSG-a, brazilski stoper Marquinhos (28):  “Znali smo da će Marseille raditi veliki presing, nismo uspjeli brže preskakati njihove linije. Napravili smo nekoliko grešaka koje su nas skupo koštale. Ne smijemo upasti u lošu seriju, znamo što poboljšati. Poraz boli jer se radi o utakmici protiv našeg velikog rivala. Željeli smo se vratiti u Pariz s pobjedom i plasmanom dalje. Moramo biti bolji, nastaviti raditi i ići naprijed.”

Marseille je u derbiju poveo iz penala kojeg je skrivio Marquinhos, a Alexis Sanchez je mirno svladao Donnarummu. Ipak, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon kornera Ramos glavom pogađa za 1:1. No, taj gol nije slomio Tudorovu momčad koja je nastavila stiskati goste i to se isplatilo u 57. minuti. Lopta se odbijala po kaznenom prostoru PSG-a i stigla je do Malinovskog koji fantastičnim udarcem s ruba 16 metara pogađa rašlje.