Liverpool nakon dva mjeseca prvi put izgubio u Premier ligi

LIVERPOOL pao na teškom gostovanju.

Главная страница » Liverpool nakon dva mjeseca prvi put izgubio u Premier ligi

BRENTFORD je pobijedio Liverpool 3:1 u 19. kolu Premier lige. Brentford je došao do vodstva u 19. minuti autogolom Ibrahime Konatéa. Domaćin je zatim poveo 2:0 u 42. minuti golom Yoanea Wisse, a dvije minute prije toga poništen mu je gol Beena Meeja zbog zaleđa intervencijom VAR-a.

Liverpool smanjio pa primio gol

U 48. minuti ponovo VAR poništava gol, ovaj put gostujućem napadaču Darwinu Nunezu. Iako je Urugvajac lijepo zabio, pri začetku akcije bio je u zaleđu pa mu je sudac Atwell poništio gol. Dvije minute kasnije Alex Oxlade-Chamberlain zabija za 2:1 nakon lijepog ubačaja Trenta Alexander-Arnolda, no to nije bilo dovoljno za povratak.

Pukao niz Redsa

Treći gol za domaćina na utakmici zabija Bryan Nbuemu u 84. minuti, za konačnih 3:1. Liverpool je tako doživio prvi poraz u Premier ligi nakon 29. listopada prošle godine, kada je na Anfieldu Leeds United slavio 2:1. Redsi su nakon toga pobjeđivali Tottenham, Southampton, Aston Villu i Leicester. U sljedećem kolu Kloppova momčad gostuje kod Brightona, a Brentford je domaćin Bournemouthu.