U posljednjem susretu 23. kola engleske Premier lige, popularnom Merseyside derbiju, nogometaši Liverpoola su na svom Anfieldu svladali gradskog rivala Everton s 2-0. Liverpool je utakmicu prelomio krajem prvog i početkom drugog poluvremena i to u oba slučaja pogocima nakon kontranapada. U 36. minut…

Главная страница » Liverpool slavio u Merseyside derbiju, Nizozemac Gakpo postigao prvi zgoditak u dresu ‘redsa‘

U posljednjem susretu 23. kola engleske Premier lige, popularnom Merseyside derbiju, nogometaši Liverpoola su na svom Anfieldu svladali gradskog rivala Everton s 2-0.

Liverpool je utakmicu prelomio krajem prvog i početkom drugog poluvremena i to u oba slučaja pogocima nakon kontranapada. U 36. minuti je strijelac prvog pogotka bio Mohamed Salah, nakon što je većinu toga obavio Urugvajac Nunez, dok je u 49. minuti na 2-0 povećao Cody Gakpo. Nizozemcu je to bio premijerni pogodak u dresu Liverpoola.

Inače, prije prvog pogotka na susretu, gostujući igrači su pogodili okvir vrata Liverpoola.

Liverpool je ovom pobjedom preskočio Chelsea na ljestvici te je trenutačno deveti, dok je Everton i dalje u teškoj situaciji, na 18. mjestu.