Nakon što su u uzvratnoj utakmici četvrtfinala nakon produžetaka bili bolji od Feyenoorda s 4:1, nogometaši Rome plasirali su se u polufinale Europske lige gdje će ih čekati Bayer iz Leverkusena – pišu Sportske novosti. Poslije 90 minuta igre u Rimu rezultat je 2-1 za domaći sastav. Spinazzola je u…

Главная страница » Mourinho kao Mišo Kovač: pogledajte kako je trener Rome digao na noge cijeli stadion

Poslije 90 minuta igre u Rimu rezultat je 2-1 za domaći sastav. Spinazzola je u 60. pogodio za prednost Rome, Paixao je u 80. minuti poravnao udarcem glavom nakon lijepe akcije, da bi domaće ispadanja spasio Dybala u 89. minuti kada je primio loptu na šest metara i potom zatresao mrežu.

U produžetku je El Shaarawy u 101. minuti iskoristio odlično prizemno ubacivanje Abrahama za 3-1, da bi u 109. minuti kapetan Pellegrini natrčao na odbijanac nakon što je Bijlow obranio udarac Abrahama i pospremio loptu u mrežu.

Ipak, osim pobjede valja izdvojiti i šou kojeg je navijačima priuštio, a tko drugi nego Jose Mourinho. Portugalac je došao do ustao s klupe u potom pozvao 70 tisuća navijača na još jače navijanje. Bile su to zaista lijepe scene s Olimpica koje je potaknuo Special One.