Nogomet u Južnoj Americi zna biti doista zabavan i nepredvidljiv, osobito kad je riječ o velikim derbijima. Tako je i sinoćnji ogled velikih bolivijskih klubova The Strongesta i Bolivara poprimio spektakularne razmjere. Palo je u tom susretu čak osam pogodaka, s tim da je u 86. minuti rezultat bio 3…

Главная страница » Potpuno ludilo na najvećem derbiju u Boliviji: bila je 87. minuta, 3:1 za domaće, a onda je počeo kaos, 23 minute nadoknade i nevjerojatan kraj

Palo je u tom susretu čak osam pogodaka, s tim da je u 86. minuti rezultat bio 3:1 za domaćina.

Na poluvremenu je The Strongest vodio pogocima Benegasa iz igre i Ortege iz kaznenog udarca, da bi Torres u 56. povisio na 3:0.

Nadu je gostima vratio Rodriguez u 60. minuti, a Bolivar je prije isteka osnovnog vremena uspio izjednačiti na 3:3 preko Villamila u 87. i Cesara u 90. minuti.

Sudac Flores prvotno je ogled na stadionu Hernando Siles u La Pazu produljio za osam minuta, ali su se na kraju igrale čak 23 minute sudačke nadoknade.

Rodriguez je u 98. minuti zabio svoj drugi gol za fantastičan preokret gostiju – 3:4!

Dugo su gosti slavili taj pogodak, pa je sudac dodatno produljio utakmicu, a onda je dosudio novi kazneni udarac za domaćina uz crveni karton za Villamila, pišu Sportske novosti

Izazvalo je to kaos na terenu, domaći su zaradili čak tri crvena kartona, gosti još jednog, a tek u 20. minuti sudačke nadoknade Triverio je s bijele točke pogodio za konačnih 4:4.

Utakmica je završena u 113. minuti te je The Strongest nakon 22 kola i dalje vodeći s 50 bodova, dok je Bolivar na trećem mjestu s tri boda manje. Na drugoj poziciji je Always Ready s 48 bodova…