Sosa asistirao u prvoj pobjedi Stuttgarta, Kovač se spasio od poraza

STUTTGART je u 10. kolu Bundeslige pobijedio Bochum.

Главная страница » Sosa asistirao u prvoj pobjedi Stuttgarta, Kovač se spasio od poraza

NOGOMETAŠI Stuttgarta su u 10. kolu Bundeslige pobijedili Bochum 4:1 i tako došli do prve pobjede u ovoj sezoni. Stuttgart poveo već u 3. minuti golom Silasa iz penala, a u 22. je na 2:0 povisio Ahmada. Gosti su se vratili preko Zollera sedam minuta kasnije, ali je Stuttgart susret prelomio u 64. minuti.

Sosa je probio lijevu stranu i odigrao dobru povratnu loptu za Tomasa koji nije uspio doći do nje, ali jest Silas i preciznim udarcem s 15-ak metara pogodio sami kut za 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Endo u 71. minuti susreta. Stuttgart je s ova tri boda pobjegao s dna tablice na kojem se nalazi upravo Bochum.

Wolfsburg se izvukao

Wolfsburg Nike Kovača remizirao je drugu utakmicu zaredom. Borussia iz Monchengladbacha je dvaput vodila na Volkswagen Areni, ali je završilo 2:2. Gosti su poveli u 13. minuti golom Thurama, a Gerhardt je izjednačio dvije minute prije kraja poluvremena.

Marcus Thuram je svojim drugim golom na utakmici u 48. minuti ponovno vratio goste u vodstvo da bi bod Wolfsburgu osigurao Marmoush u 69. minuti. Werder je kod kuće izgubio 2:0 od Mainza, a Eintracht je s 5:1 bio bolji od Leverkusena.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr