Težak poraz Bilićevog Watforda. Primio je četiri gola

LOŠA predstava Bilićevog kluba.

Главная страница » Težak poraz Bilićevog Watforda. Primio je četiri gola

SLAVEN BILIĆ doživio je najteži poraz otkako je trener Watforda. Poražen je 4:0 na gostovanju kod Swanseaja u 25. kolu Championshipa. Ipak, Watford je bio u igri gotovo do same završnice utakmice te je sve do 74. minute bilo tek 1:0 za domaću momčad.

Joel Piroe zabio je u 39. minuti za vodstvo Swanseaja, da bi pred kraj utakmice klub iz Walesa postigao još tri pogotka. Prvo je u 74. minuti poentirao Liam Cullen, zatim je četiri minute kasnije opet pogodio Piroe, a konačnih 4:0 postavio je Joel Latibeaudiere u 87. minuti.

Watford se trenutno s 37 bodova nalazi na petom mjestu, što je pozicija koja vodi u doigravanje za Premier ligu. Doduše, treba reći da je na tablici druge engleske lige velika gužva pa je tako Swansea, primjerice, tek 12., iako ima samo tri boda manje od Bilićeve momčadi.