VIDEO Englezi: Pogledajte što Perišić radi u 96. minuti. Nevjerojatno

HRVATSKI reprezentativac impresionirao je navijače u svom debiju.

Главная страница » VIDEO Englezi: Pogledajte što Perišić radi u 96. minuti. Nevjerojatno

IVAN PERIŠIĆ bio je jedan od junaka londonskog derbija između Chelseaja i Tottenhama koji je završio neriješenim rezultatom (2:2). Ušao je u igru u 79. minuti, a u sudačkoj nadoknadi je sjajnim centaršutom iz kornera namjestio gol Harryju Kaneu, koji je donio Pijetlovima vrijedan bod kod velikog rivala.

Engleskim fanovima jedna je stvar posebno upala u oko, a pohvale na račun hrvatskog reprezentativca nastavile su se i dan nakon utakmice. Jednoj stranici koja okuplja Tottenhamove fanove posebno se svidio govor tijela Perišića prije nego što je izveo korner i asistirao za gol.

“Ovo je briljantan video iz više razloga, ali pogledajte Perišića. Na semaforu je 96. minuta, pogledajte taj fokus, mirnoću, kvalitetu. On će biti apsolutno golem dobitak ove sezone, zar ne?” piše fan-profil, a jedan od navijača piše kako su dobili jackpot.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SNIMKU

“Perišić je ono što nam je nedostajalo”

Twitter profil The Spurs Web, koji okuplja čak 150 tisuća fanova londonskog kluba, također mu je posvetio objavu. Nju je u samo par sati lajkalo malo manje od četiri tisuće ljudi, a ispod objave se nižu hvalospjevi na račun bivšeg igrača Intera.

“Perišićev centaršut iz kornera koji ide prema golu i asistencija za Kanea su nešto što nam je jako nedostajalo iz prekida”, piše u objavi. Tottenham je prošle sezone bio tek 15. momčad lige po broju golova iz prekida, a postigao ih je samo osam.

Igra s obje noge

Asistencija za Kanea nije bio prvi udarac iz kuta koji je izveo za kratko vrijeme u igri, a Englezi su primijetili da svaki korner izvodi ne samo odlično i opasno po suparnike nego i da to s obje strane radi s obje noge.

“To što Perišić radi prilikom kornera je nenormalno”, jedan je od najcitiranijih statusa tim povodom na Twitteru. “Jedini osim njega koji to tako kvalitetno mogu s obje noge su Ousmane Dembele i Santi Cazorla”, piše drugi tviteraš, dok oni upoznatiji s Perišićevim vještinama otkrivaju: “Perišić čak i penale izvodi s obje noge.”

Englezi su iskopali i zanimljiv statistički podatak. Namještenom šansom iz prekida, Perišić je u novoj sezoni već sada namjestio više prilika od Christiana Eriksena. On nije namjestio nijednu, a igrao je 177 minuta, dok je Perišić odigrao samo 35.