VIDEO Reece James zabio komičan autogol, a Mount izveo majstoriju za pobjedu

LONDONSKI odigrava pripremne utakmice u Sjevernoj Americi.

Главная страница » VIDEO Reece James zabio komičan autogol, a Mount izveo majstoriju za pobjedu

LONDONSKI Chelsea se pod novim vlasnikom Toddom Boehlyjem uputio na pripreme u Sjevernu Ameriku, odakle i on dolazi. Tamo će odigrati nekoliko pripremnih utakmica, a prva u nizu završila je slavljem 2:1 protiv meksičke Club Americe. U idućim danima protivnici će im biti Charlotte FC i Udinese.

Thomas Tuchel je tijekom utakmice isprobao dvije različite jedanaestorke, a njegovu momčad u vodstvo je doveo Timo Werner u 55. minuti. Samo pet minuta kasnije, domaćin je izjednačio nakon komičnog nesporazuma Reecea Jamesa i golmana Marcusa Bettinellija, a konačni rezultat postavio je Mason Mount lijepim dalekometnim udarcem u 83. minuti.