HRVATSKI reprezentativac se preporodio u Italiji pod vodstvom Ivana Jurića.

Главная страница » Vlašić zabio treću utakmicu zaredom. Pogledajte kako je donio bodove Jurićevom Torinu

HRVATSKI reprezentativac Nikola Vlašić zabio je za 1:0 pobjedu Torina nad Lecceom u petom kolu Serie A. Vlašić se instantno nametnuo Ivanu Juriću sjajnim igrama otkako je ovoga ljeta pristigao iz West Hama, u kojem ga je otpisao menadžer David Moyes.

Vlašić zabio nakon lijepog dodavanja

U akciji za pogodak Vlašić je dočekao loptu od Mergima Vojvode, koji ga je lijepo poslužio. Vlašićeva egzekucija bila je neobranjiva za gostujućeg vratara Wladimira Falconea. Vlašić je odigrao svih 90 minuta za domaću momčad, a kod gostiju je hrvatski veznjak Kristijan Bistrović igrao do 74. minute. Hrvatski branič Marin Pongračić ostao je svih 90 minuta na klupi Leccea.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL.

Treća utakmica u nizu u kojoj je Vlašić zabio

Vlašiću je ovo bila treća utakmica u nizu u kojoj je zabio za torinski klub. Pogađao je prethodno u utakmicama protiv Cremonesea i Atalante. Torino je ovom pobjedom skočio na peto mjesto talijanskog prvenstva. U sljedećem kolu Jurićeva momčad gostuje kod Intera, a Lecce dočekuje Monzu.